कृति विमोचन

भाद्र ३०, २०७३ काठमाडौं ।

गीतकार डा. नवराज सुब्बाको दोस्रो गीतसंग्रह ‘मन र माटो’ विमोचित भएको छ । नेपाल स्रष्टा समाजद्वारा नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठानमा आयोजित एक समारोहमा कुलपति गंगाप्रसाद उप्रेतिले सुब्बाको उक्त पुस्तकको विमोचन गर्नु भएको हो ।
release-mannramaato
स्रष्टा समाजका अध्यक्ष पवन आलोकको अध्यक्षतामा सम्पन्न समारोहमा परशु प्रधान, चन्द्रप्रसाद भट्टराई, शैलेन्द्र साकार लगायतका स्रष्टाहरुको गरिमामय उपस्थिति थियो । साहित्यकार सुब्बाका यस अघि तीन कवितासंग्रह, एक मुक्तकसंग्रह, एक गीतसंग्रह र दुई निबन्धसंग्रह गरि सात कृति प्रकाशित छन् ।
नेपाली सांगीतिक बजारमा सुब्बाका देशभक्तिगीतका दुई, गजलका एक, आधुनिकगीतका दुई र लोकगीतका एक गरि आधा दर्जन एल्बमहरु आइसकेका छन् ।

Published by

nrsubba

Dr. Nawa Raj Subba is a Public Health professional worked more than three decades for Ministry of Health in Nepal. He has written books on public health issues and published research articles on public health problems. He is also a litterateur who has published books on poems, song and essays. He has also released several music albums in the market.